جدیدترین مطالب
چرا زبان انگلیسی یاد بگیریم

وقتی به راهنمای مصرف یک محصول خارجی نگاه می‌کنیم، وقتی صحبت از استانداردهای بین‌المللی باشد، وقتی یک فیلم هالیوودی را بدون دوبله نگاه می‌کنیم، وقتی در کشوری خارجی باشیم و زبان آن‌ها را ندانیم، وقتی با رایانه، موبایل، تبلت، لپ‌تاب کار می‌کنیم و در بسیاری موقعیت‌های دیگر زندگی، به زبان انگلیسی نیاز داریم؛ زیرا این زبان، زبانی بین‌المللی و بهترین گزینه برای یادگیری یک زبان خارجی است.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام موسسه زبان سفیر گفتمان، زبان انگلیسی زبان دوم تمام روابط رسمی تجاری و سیاسی در دنیا است. بیش از ۱.۵ میلیارد نفر در دنیا می‌توانند به این زبان صحبت کنند. در حدود نیمی از روزنامه‌های دنیا به زبان انگلیسی چاپ می‌شوند. حتی اندکی آگاهی نسبت به این زبان در یک کشور خارجی می‌تواند حیاتی باشد و مشکلات شما را رفع کند.

کجا زبان انگلیسی بیاموزیم؟

محصولات پیشنهادی:

کوله پشتی پسرانه

اکسسوری نوزاد

دمپایی لاانگشتی زنانه

سپر

با یک جستجوی کوتاه در اینترنت می بینیم که هزاران گزینه به عنوان آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در موتورهای جستجو به ما معرفی می‌شوند. حتی اگر این جستجو را محدود به شهر، یا منطقه یا محله خود کنیم؛ باز هم ده‌ها آموزشگاه زبان وجود دارد! پس چطور بدانیم باید کدام‌یک را انتخاب کنیم؟! ما چند معیار مهم را با شما در میان می‌گذاریم.

فضای آموزشی

حتی اگر قرار است در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان شرکت کنید، این بسیار اهمیت دارد که در صورت امکان در زمان ثبت نام از فضای آموزشگاه دیدن کنید. به‌خاطر داشته باشید، آموزش خوب در یک محیط آموزشی مناسب اتفاق می‌افتد. بعضی از نکاتی که باید در این زمینه به آن‌ها توجه کنید عبارتند از:

محصولات پیشنهادی:

روغن

آسانسور

بادی پسرانه

فن کویل

· ابعاد کلاس‌های آموزشی

· تعداد کلاس‌ها

· ساختمان آموزشگاه

محصولات پیشنهادی:

لباس زیر ورزشی دخترانه

پوشاک ورزشی

علوفه کوب

ورزش و سفر

انگشتر زنانه

· محیط آموزشی مفرح و مناسب

· موقعیت مکانی آموزشگاه از نظر رفت‌وآمد

استادان زبان انگلیسی

محصولات پیشنهادی:

گردش و سفر

لوازم جانبی کنسول بازی

گردنبند دخترانه

استادان حرفه‌ای زبان افرادی دلسوز و در عین حال سخت‌گیر هستند. آن‌ها به شما اعتماد می‌کنند و در عین حال از شما انتظارات آموزشی دارند. به یاد داشته باشید، تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی، تنها مهارت لازم برای یک استاد زبان انگلیسی نیست؛ بلکه او باید بتواند براساس تخصص و تجربه بالای آموزشی، دانش و مهارت خود را در این زبان به شما بیاموزد.

برنامه آموزشی مدون

محصولات پیشنهادی:

اتاق خواب

ابزار سلامت

ورزش و سرگرمی

ماوس پد

یک آموزشگاه خوب زبان انگلیسی دارای برنامه و چارت آموزشی دقیق و از پیش تعیین شده است. یعنی استاد شما و همینطور مدیران آموزشگاه و حتی فراگیران باید بدانند در چندمین جلسه آموزشی، چه محتوایی آموزش داده می‌شود و زمان آزمون‌های دوره‌ای نیز از پیش‌ مشخص شده باشد.

تنوع دوره‌های آموزشی

یکی از مهم‌ترین نشانه‌های یک آموزشگاه خوب زبان انگلیسی، تنوع دوره‌هایی است که به زبان‌آموزانی از سنین گوناگون و با نیت‌ها و نیازهای گوناگون ارائه می‌دهد. قطعا نیازهای آموزشی افراد متفاوت است.

محصولات پیشنهادی:

عایق صندوق و کاپوت خودرو

کفش رسمی دخترانه

فلاش

روغن صورت

گلدان

آنلاین بیاموزیم یا حضوری؟

در سال‌های اخیر، آموزش آنلاین چهره و ماهیت سیستم‌های آموزشی را تا حد زیادی تغییر داده است. پیشرفت زیرساخت‌ها و شیوه‌های آموزش آنلاین اما در دوران شیوع ویروس کرونا حیرت‌انگیز بوده است. طی همین یک‌سال اخیر ده‌ها پلتفرم آموزش آنلاین در کشور ساخته شده‌اند و حتی آکادمی‌های مجازی آغاز به کار کرده‌اند.

همه ما می‌دانیم شکل سنتی برگزاری کلاس‌های زبان، همچنان به قوت خود باقی است. این شکل آموزشی مزایای ویژه و طرفداران همیشگی خودش را دارد؛ اما در عین حال در این دوران همگی آموخته‌ایم، آموزش فقط مختص به کلاس فیزیکی و حضور در مدرسه یا آموزشگاه نیست؛ حتی پیچیده‌ترین محتواهای آموزشی را هم می‌توانیم در حالی که در اتاق خود در منزل نشسته‌ایم، بیاموزیم. برخی از مزایای آموزش آنلاین را با هم مرور می‌کنیم؛

محصولات پیشنهادی:

اوریگامی

آبکش و آبگیر

کتاب و مجلات

پخش کننده خانگی

پالتو زنانه

· هر وقت که بخواهم می‌آموزم؛ بسیاری از کلاس‌های آموزش آنلاین در ساعاتی برگزار می‌شوند که کلاس‌های فیزیکی برگزار نمی‌شوند و این به‌ویژه برای افراد پرمشغله مناسب است.

· از هر جا می‌توانم در کلاس آنلاین شرکت کنم؛ آموزش آنلاین مرزهای جغرافیایی را کنار گذاشته است‌. اگر یک آموزشگاه در شهر و محله شما، شعبه ندارد، مشکلی نیست! می‌توانید در دوره آنلاین آن آموزشگاه شرکت کنید.

· برای رفت‌وآمد، هزینه‌ای نمی‌پردازم؛ شما می‌توانید به‌صورت آنلاین ثبت نام کنید، به‌صورت آنلاین شهریه بپردازید و به‌صورت آنلاین در کلاس‌ها شرکت کنید. بنابراین هزینه‌ای برای رفت‌وآمد نمی‌پردازید.

محصولات پیشنهادی:

تهویه، سرمایش و گرمایش

کفش ورزشی پسرانه

آموزش نرم‌افزار و کامپیوتر

ECU

جوراب ورزشی مردانه

· در هر جا می‌توانم در کلاس آنلاین شرکت کنم؛ وقتی در حال مسافرت هستید، نیازی نیست کلاس خود را کنسل کنید و به‌راحتی می‌توانید در موقعیت‌های گوناگون و از مکان‌های گوناگون در کلاس شرکت کنید.

آموزش آنلاین و حضوری در موسسه زبان سفیر گفتمان

محصولات پیشنهادی:

برنز کننده

لوازم جانبی صوتی و تصویری

فلاش آتلیه ای

مانتو، پانچو و رویه دخترانه

تب سنج و دماسنج کودک و نوزاد

بیش از دو دهه سابقه آموزشی، تعداد ۱۰۲ شعبه آموزشی در سراسر کشور، بیش از ۲ هزار استاد زبان و 500 مدیر و کارمند آموزشی، بخشی از توانمندی‌های موسسه زبان سفیر گفتمان است. این موسسه نخستین ارائه‌دهنده سیستم آموزش هایبرید و تلفیقی از کلاس‌های آموزش آنلاین و حضوری در کشور است.

شما می‌توانید در شعب گوناگون این موسسه در انواع دوره‌ها و کلاس‌های آموزش حضوری زبان انگلیسی شرکت کنید، یا از هرجای ایران کلاس آنلاین زبان انگلیسی را انتخاب کنید و از طریق پلتفرم این موسسه خدمات ثبت نام و آموزش آنلاین را انتخاب کنید؛ و یا در دوره‌های هایبرید و تلفیقی شرکت کنید.

علاوه بر دوره‌های  متنوع آموزشی این موسسه از انواع الگوهای کلاسی شامل کلاس زبان انگلیسی فشرده، کلاس زبان فوق فشرده، کلاس زبان ترمیک، کلاس زبان دو روز در هفته و یک روز در هفته در واحدهای مختلف آموزشی پشتیبانی می‌کند و زبان‌آموزان می‌توانند براساس شرایط زمانی ویژه خود، در دوره‌های مورد نظر خود ثبت نام کنند. با سفیر گفتمان بهترین خدمات آموزش زبان را دریافت خواهید کرد.

محصولات پیشنهادی:

جک خودرو

لباس موتورسواری

نیم بوت زنانه

شلوار و شلوارک راحتی پسرانه

اخبار روز