جدیدترین مطالب
چالش خرید خوب ورق سیاه

شاید خیلی از فعالان تجارت در تمام سطوح این جمله و شاید ضرب المثل را شنیده باشند که سود معامله در خرید خوب است نه گران فروختن!

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پرشین آیرون، کارخانه ها و تولیدی های گوناگون و در دیدی وسیع تر بنگاهای دادوستد کالا و یا خدمات برای رقابت در صنف خود همه روزه در تکاپو هستند.

این رقابت سالم تمرکز زیادی برای فراهم نمودن کالا و یا خدمات به پایین ترین قیمت همراه با کیفیت را می طلبد.

محصولات پیشنهادی:

نرم افزارهای حسابداری

پابند طلا دخترانه

کفش رسمی مردانه

پرینتر لیبل زن و پرینتر حرارتی

سود معامله؛ در خرید خوب است!

در بسیاری از اصناف این موضوع به گونه های مختلف وجود دارد و همیشه در ابتدا سود معامله؛ در خرید مناسب می باشد.

آهن به عنوان یک کالای استراتژیک و یکی از محرک های خودکفایی نقش بسزایی در توسعه اقتصاد کشورها دارد. آهن از دیدگاه جرم، بزرگترین عنصر سازندهٔ کرهٔ زمین است و در اشکال مختلف و کاربردهای منحصر بفرد و راهبردی وجود دارد.

محصولات پیشنهادی:

سایر تجهیزات فروشگاهی

فرمان ماشین بازی

سرشاخه خرد کن

دوربین عکاسی

ورق فلزی که در اصطلاحات عامیانه به ورق معروف است، و عموما به ۲ شکل رول و صفحه تخت تولید میگردد که در سایز و ضخامت نیز  متنوع می باشد.

اجزا و قطعات روزمره بسیاری، توسط ورق‌های فلزی ساخته شده‌اند.از ورق‌های فلزی در ساخت قوطی‌های نوشابه، ظروف آشپزخانه، بدنه اتومبیل، بدنه و بال هواپیما، تجهیزات پزشکی، سقف ساختمان‌ها و بسیاری کاربردهای دیگر استفاده می‌شود. قیمت ورق سیاه قطعات رابطه مستقیمی به قیمت تمام شده کالاها دارد.

با توجه به وسعت کاربرد ورق سیاه برای بسیاری از کارخانه های که ورق فلزی جزو مواد اولیه انها محسوب  میگردد خرید ورق به قیمت کف بازار همان سودی است که در خرید خوب اتفاق می افتد و این فرایند تامین مواد اولیه سبب کنترل قیمت تمام شده و در نهایت سود بیشتر می باشد.

محصولات پیشنهادی:

اینترفیس میدی

شکر پاش و نمک پاش

سوزن دوزی

جلیقه ایمنی

تولید کنندگان برای خرید خوب می بایست طیف وسیعی از تامین کنندگان ورق سیاه را در اختیار داشته باشند که با استعلام قیمت ورق آهن مورد نظر بهترین قیمت را پیدا کنند.

بازرگانی پرشین آیرون با توجه به نیاز مشتریان خود بهترین قیمت ورق سیاه و دیگر ورق های فولادی مانند ورق روغنی را ارائه میکند و شما با استعلام قیمت ورق از این بازرگانی به پایین ترین قیمت ها دست پیدا میکنید.

ورق فلزی به شکل ورق سیاه ورق روغنی و ورق گالوانیزه تولید میگردد که از نظر خواص فیزیکی و فرآیند با یکدیگر متفاوت است ولی ورق سیاه اولین نوع ورق تولید شده می باشد و دیگر ورق های فولادی از ورق سیاه تولید می گردد.

محصولات پیشنهادی:

ابزار شیرینی پزی

فیروزه کوبی

تجهیزات تردد، حفاظت و امنیت

ظرف و قالب یخ

همیشه در نمودار قیمت ورق سیاه این محصول به ۲ نوع رول یا کویل و ورق ابعادی یا ورق شیت از یک دیگر مجزا میشوند.قیمت ورق برشی یا همان ورق شیت تنوع بیشتری نسبت به نوع رول یا کویل دارد

ورق شیت به اشکال مختلفی یافت می گردد. ورق ابعادی، تیکه ورق ، ورق درجه ۲ و اشکال متفاوت دیگر که با نام های سر ورق ، تیکه ورق و .... معرفی میگردد.

هوشمندی برای تولید محصولات با ورق های برشی که قیمت پایین تری دارند هنرمندی تولیدکنندگان را برای کنترل قیمت و رسیدن به سود بیشتر می طلبد.

محصولات پیشنهادی:

رهیاب و یابنده ماهواره ای (جی پی اس)

لاک پایه

باتری خودرو

کابل رابط دوربین

ورق سیاه به عنوان محرک تولید ورق اسیدشویی- ورق روغنی - ورق گالوانیزه  و دیگر ورق های آهنی همیشه تاثیر گزار برقیمت ورق های فلزی بوده است و در جایگاه ویژه ای قرار دارد.

ورق سیاه شیت یا ورق سیاه برشی در ساخت قطعات مختلفی کار برد دارد و تنوع قیمت زیادی نیز دارد. ناگفته نماند ورق سیاه به صورت رول بیشترین مصرف را در صنایع کلان کشور دارد.

محصولات پیشنهادی:

ماوس پد

ساعت عقربه ای زنانه و مردانه

پالتو، بارانی و کاپشن نوزاد

باتری لیتیومی

از همین رو بازرگانی پرشین آیرون با تکیه بر توان و تجربه که در سالیان متمادی کسب نموده است تامین کننده ورق سیاه - ورق روغنی و دیگر ورق های فولادی در کشور می باشد.

بازرگانی پرشین آیرون برای ایجاد دامنه سود بیشتر از مسیر خرید مناسب تر برای مشتریان خود روزانه در تکاپو می باشد.

محصولات پیشنهادی:

شربت و آبمیوه

پابند زنانه

مخزن آب

سایر لوازم جانبی لپ تاپ

شوخی و سرگرمی

اخبار روز