جدیدترین مطالب
محور ایلام – مهران تا اربعین آینده تکمیل می‌شود؟

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: هرچند تلاش ما این است که تا اربعین آینده عمده عملیات راه‌سازی محور ایلام به مهران به اتمام برسد اما تکمیل تونل‌ها و نقاط رانشی نیاز به اعتبار و زمان دارد.

«عبدالله بهادری» در بازدید از قطعه اول بزرگراه ایلام – مهران، اظهار کرد: به لحاظ شرایط توپوگرافی منطقه، قطعه اول بزرگراه ایلام- مهران بیشترین حجم عملیات  راه سازی این محور جهت ارتقاء به بزرگراه را به خود اختصاص داده است.

 وی گفت: در این قطعه که طول آن ۱۱ کیلومتر است ۵ کیلومتر آن به بهره‌برداری رسیده و ۶ کیلومتر نیز با دو رشته تونل در حال احداث است.

محصولات پیشنهادی:

سرم پوست

سر اگزوز

مجموعه نرم افزاری

سایه بان

کت چرم دخترانه

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام درباره آخرین وضعیت این دو تونل نیز اظهار کرد: یک تونل موازی تونل قبلی راه کربلا به طول ۷۱۰ متر است که حفاری و کف برداری شده و پیمانکار  در حال نصب قالب لاینینگ جهت اجرای عملیات لاینینگ این تونل است.

بهادری گفت: طول تونل کیلومتر ۵ ایلام - مهران ۸۶۰ متر است که حفاری  آن به پایان رسیده و عملیات کف برداری آن نیز در مراحل پایانی است.

وی تصریح کرد: غیر از احداث این دو تونل در قطعه اول بزرگراه ایلام- مهران عملیات تکمیلی پل‌های بزرگ و حجم عظیم ترانشه برداری و خاک‌ریزی در مراحل پایانی است که با انجام این مرحله چند نقطه پرحادثه این محور نیز حذف خواهد شد.

محصولات پیشنهادی:

دوغ

جوراب و ساق پسرانه

قطار

دستگیره در خودرو

ضد تعریق

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام خاطر نشان کرد : راه و شهرسازی استان ایلام تلاش خواهد کرد تا اربعین آینده عمده عملیات راه‌سازی محور ایلام به مهران به اتمام برسد هر چند که در چند نقطه از جمله تکمیل تونلها و بحث نقاط رانشی و ... نیاز به اعتبار و زمان دارد.

انتهای پیام

اخبار روز