جدیدترین مطالب
راز و رمز مزه ها در آموزشگاه شیرینی پزی

اگر به دوره های شیرینی و کیک پزی علاقه دارید، می توانید در یک آموزشگاه شیرینی پزی ثبت نام کنید و از نزدیک شاهد جذابیت های این حرفه باشید. سایت پی جو آموزشگاه هایی که در این زمینه از اعتبار کافی برخوردار هستند را به شما معرفی می کند تا با خیال راحت انتخاب کنید و حرفه ای شوید.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام سایت پی جو، در آموزشگاه شیرینی پزی راز و رمز بهترین شیرینی ها و کیک ها را با شما در میان می گذارند. حالا چرا راز و رمز؟ کافیست عبارت آموزش کیک و شیرینی را در گوگل یا شبکه های اجتماعی جست و جو کنید... با سایت ها و صفحات زیادی مواجه می شوید که طرز تهیۀ انواع کیک و شیرینی را آموزش داده اند، اما اگر یک نگاه اجمالی به بخش نظرات بیندازید، متوجه خواهید شد که تعدادی از کاربران در درست کردن شیرینی یا کیکی که آموزش داده شده چندان موفق نبوده اند. من همۀ کارهایی که گفتید را انجام دادم، اما شیرینی هایم مثل شیرینی های شما نرم و لطیف نشد. کیک من وا رفت، خوب از آب در نیامد، به ظرف چسبیده، مزه ی خاک می دهد، مثل سنگ سفت شده و... ممکن است بارها به این قبیل جملات برخورده باشید. علت چیست؟ چرا با اینکه همه راه و روش را می دانند، موفق نمی شوند؟ در اکثر این آموزش ها و آموزش های مشابه در کتاب ها و برنامه های تلویزیونی فقط دربارۀ مواد اولیه و طرز تهیه انواع کیک و شیرینی صحبت می شود. به عبارت دیگر به اصل اساسی که فوت و فن شیرینی پزی است پرداخته نمی شود. شاید این موضوع از نظر کسی که گاهی و فقط برای سرگرمی شیرینی می پزد اهمیت زیادی نداشته باشد، اما کسی که تمایل و علاقه زیادی دارد تا به عنوان یک حرفه ای وارد دنیای فانتزی شیرینی پزی شود، نمی تواند به آموزش های موجود در سطح اینترنت اکتفا کند. بهترین راه برای این فرد شرکت در دورهای آموزشگاه شیرینی پزی است.

محصولات پیشنهادی:

شورت دخترانه

خانه و آشپزخانه

سرویس خواب کودک و نوزاد

پخش کننده DVD

دوره های تخصصی آموزشگاه شیرینی پزی

از آموزشگاه شیرینی پزی تا آینده ای شیرین

دارن هاردی، مدیر مجلۀ موفقیت، می گوید: اگر می خواهید موفق شوید، ردپای افراد موفق را دنبال کنید و همان کارهایی را انجام دهید که آن ها انجام دادند تا به جایگاه فعلی شان برسند. اگر با افراد موفق، مجرب و محبوب در دنیای خوش عطر و رنگ شیرینی پزی مصاحبه کنید، بدون شک اکثر آن ها در پاسخ به پرسش چطور به موفقیت دست پیدا کردید، خواهند گفت: من به خوبی آموزش دیدم، استاد خوبی داشتم و حالا دارم درس پس می دهم. بنابراین می توان نتیجه گرفت آموزش اصولی، استاد حاذق، پشتکار و علاقه اصولی هستند که پایبندی به آن ها موفقیت را برای دوست داران این حرفه به ارمغان می آورد. پشتکار و علاقه را می بایست در خود جست و جو کنید، اما آموزش اصولی و استاد حاذق را می توانید در یک آموزشگاه شیرینی پزی بیابید.سایت پی جو بهترین آموزشگاه های آشپزی در شیراز ، تهران ، کرج و سایر شهرهای ایران را بشما معرفی مینماید.

محصولات پیشنهادی:

پوشش اسلامی

اتو

دوربین نقشه برداری

میز پینگ پنگ

خدمات آموزشگاه شیرینی پزی

· آموزش کار با ابزارها و دستگاه های صنعتی شیرینی پزی، کار با مواد اولیه، اندازه گیری حجم مواد، چگونگی ترکیب کردن مواد، آموزش شیرینی های خشک و تر، شیرینی های فانتزی، شیرینی های سنتی، تزئین روی شیرینی، کیک، طراحی روی کیک، قالب گیری کیک، سرد کردن و نگهداری کیک، کیک های کافی شاپی، ایستاده، تولد و نامزدی، دسر، شکلات، کار با خامه و فوندانت و گاناش کشی در آموزشگاه شیرینی پزی ارائه می شود.بهترین آموزشگاه شیرینی پزی در شیراز ، اصفهان ، یزد و سایر شهرهای ایران را درسایت پی جو مشاهده نمایید.

· یکی از مهم ترین دستاوردهای شرکت در دوره های آموزشگاه شیرینی پزی، دریافت مدرک بین المللی قابل استناد در کشورهای مختلف و مدرک معتبر و قابل ارائه به سازمان های داخلی است.

محصولات پیشنهادی:

پدال

ظرف مربا

ست ساعت زنانه و مردانه

آسیاب

شیردوش

· آموزشگاه شیرینی پزی در کنار فعالیت حضوری، امکان آموزش آنلاین را نیز فراهم کرده تا همۀ افراد علاقه مند بتوانند در کلاس ها شرکت کنند و از آموزش ها بهره مند شوند.

· این امکان برای کارآموز یک آموزشگاه شیرینی پزی وجود دارد که پس از اتمام دوره، در صورتی که توانایی ها و استعدادهای بالقوه ی خود را شکوفا کرده باشد، به عنوان نیروی کار به قنادی ها، کافی شاپ ها و هتل ها معرفی شود.

· جهت تسریع و بهبود فرایند یادگیری، کارآموزان در آموزشگاه شیرینی پزی کار عملی انجام می دهند.

محصولات پیشنهادی:

آب مرکبات گیر

خوشبوکننده و تصفیه کننده هوای خودرو

زیتون

· از دیگر خدمات یک آموزشگاه شیرینی پزی می توان به راهنمایی و ارائه مشاوره برای راه اندازی قنادی یا رستوران اشاره کرد.

چطور یک آموزشگاه شیرینی پزی معتبر پیدا کنیم؟

ممکن است حالا که به انتهای این متن رسیدیم، هیجان زده باشید و بخواهید هر چه سریع تر در یک آموزشگاه شیرینی پزی ثبت نام کنید. حصول اطمینان از اعتبار یک مجموعه ی آموزشی امری ضروری تلقی می شود. پیشنهاد می کنیم اجازه دهید لیست آموزشگاه آشپزی در پی جو این کار را برای شما انجام دهد. پی جو آموزشگاه های شیرینی پزی معتبر در سراسر کشور را به شما معرفی می کند تا با خیال راحت انتخاب کنید و حرفه ای شوید.

محصولات پیشنهادی:

پلی موبیل

محصولات سلولزی

اسکوتر برقی

پد و دستمال نظافت خودرو

معرفی بهترین آموزشگاه های آشپزی و شیرینی پزی در پی جو

محصولات پیشنهادی:

دوچرخه و لوازم جانبی

ابزار ایمنی کودک و نوزاد

غذای آماده و نودل

ست لباس زیر دخترانه

دسته بازی

اخبار روز