ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی دانشجو

دفتر ترجمه رسمی ۴۷۷ که با نام دارالترجمه دانشجو شناخته شده است بیش از ۳۵ سال است در ارائه خدمات ترجمه رسمی به زبان‌های انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی و فرانسه فعالیت دارد.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام رسمی آنلاین، به منظور تسهیل این فرآیند امکان ثبت سفارش آنلاین و استفاده از خدمات به صورت غیرحضوری فراهم شده و شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «ثبت سفارش» به سادگی سفارش ترجمه رسمی خود را برای ما ارسال فرمایید.

جهت انجام این فرایند می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

ثبت سفارش ترجمه رسمی

 پشیبان‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش شما را بررسی و از دارالترجمه رسمی دانشجو برای مشاوره، راهنمایی و آماده‌سازی مدارک با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های ارسال و تحویل مدارک را انجام خواهند داد.

خدمات دفتر ترجمه رسمی دانشجو

دارالترجمه رسمی دانشجو با داشتن مجوز از سوی اداره کل امور مترجمین و اسناد حقوقی با شماره ۴۷۷ از سال ۱۳۶۴ مشغول به کار است. ارائه خدمات گوناگون ترجمه رسمی شامل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، مدارک تحصیلی نظیر دانشنامه، ریزنمرات دبیرستان و دانشگاه، اسنادی همچون سند ملک، سابقه بیمه و … و کلیه مدارک شما جهت اخذ ویزا و اپلای با دقت بالا به زبان های پرکاربرد اعم از ترجمه رسمی انگلیسی، آلمانی و فرانسوی و همینطور ترجمه رسمی ایتالیایی که بسیار کمیاب است نام دارالترجمه دانشجو را در فهرست برترین دارالترجمه های کشور قرار داده هست.

تعرفه خدمات دارالترجمه دانشجو

دارالترجمه رسمی دانشجو تمامی خدمات ترجمه رسمی خود را دقیقا بر اساس نرخنامه مصوب اعلام شده توسط اداره مترجمان رسمی قوه قضائیه به انجام می رساند.

برای مشاهده پیش فاکتور و لیست قیمت تعرفه های مدارک رسمی می توانید از لینک زیر مشاهده کنید:

تعرفه رسمی دارالترجمه و مشاهده پیش فاکتور

به علاوه اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه نیز برای ترجمه ها انجام می پذیرد. برای مشاهده پیش فاکتور سفارش ترجمه رسمی خود می توانید تنها با یک کلیک بر روی دکمه «ثبت سفارش» ابتدا زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن با انتخاب مدارک خود قیمت ترجمه رسمی مدارک خود را به زبان مورد نظر مشاهده نمایید.

سوالات متداول از دارالترجمه رسمی دانشجو

آیا می توان به دارالترجمه رسمی دانشجو به صورت غیرحضوری (آنلاین) سفارش داد؟

بله، شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش ترجمه رسمی در وب‌سایت سفارش خود را ثبت کنید یا به صورت تلفنی با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و یا در واتس‌اپ پیام ارسال نمایید. پس از آن هماهنگی‌های سفارش شما انجام و بدون نیاز به مراجعه حضوری شما به محل دفتر ترجمه کار ترجمه رسمی مدارک شما انجام می‌شود.

ثبت سفارش ترجمه رسمی مدارک

آیا دارالترجمه دانشجو می‌تواند پیش از چاپ ترجمه‌ها بر روی سربرگ، پیش‌نویس آن‌ها را برای من ارسال کند تا آن‌ها را چک کنم؟

بله، این فرآیند به صورت کاملا هماهنگ شده با اغلب مشتریان انجام می‌شود و در صورتی که شما بخواهید این امکان وجود دارد که پیش‌نویس ترجمه مدارکتان قبل از چاپ بر روی سربرگ اصلی قوه قضاییه، برای شما ارسال شود و پس از تایید شما بقیه فرآیند انجام خواهد شد.

ترجمه رسمی مدارک چه مدت زمان می‌برد؟

می‌توانید با ثبت سفارش ترجمه رسمی بر روی وب‌سایت پیش فاکتور ترجمه رسمی مدارک خود را نیز مشاهده نمایید. پشتیبان‌ها پس از ثبت سفارش در سریع‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم انجام خواهد شد.

چطور می‌توانم هزینه ترجمه مدارک را محاسبه کنم؟

شما می‌توانید بصورت تلفنی یا آنلاین ثبت سفارش ترجمه رسمی خود را انجام دهید و از هزینه ترجمه مدارک خود مطلع شوید.

انتهای رپرتاژ آگهی

اخبار روز