تحویل فاز اول تجهیزات ICU بیمارستان بوعلی خرم‌دره

رئیس بیمارستان بوعلی‌سینای خرم‌دره گفت: فاز اول تجهیزات پزشکی حیات‌بخش ICU بیمارستان تحویل این مرکز شد.

سعید فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه فاز اول تجهیزات پزشکی ICU جدید بیمارستان بوعلی‌سینا تحویل این مرکز شد، اظهار کرد: ارزشی ریالی این تجهیزات بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال است.

وی با یادآوری این مطلب که احداث این بخش در سال ۹۶ به منظور به حداقل رساندن آلام و دغدغه‌های همراهان بیمار، کاهش بار مراجعات به شهرهای دیگر و مرکز استان و نیز افزایش رضایت‌مندی و با مشارکت خیرین نیک‌اندیش و همت والای مسئولان آغاز شد، تصریح کرد: این بخش با تلاش‌ فراوان در سال گذشته تکمیل شد.

رئیس بیمارستان بوعلی‌سینای خرم‌دره با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی این شهرستان، یادآور شد: دلیل قرمز شدن خرم‌دره، افزایش بستری‌ها و بالا رفتن موارد مثبت سرپایی است.

فرهادی با بیان این مطلب که کرونای انگلیسی نوع غالب کرونا در کشور است، اضافه کرد: برگزاری مراسم عروسی و عزا، مسافرت‌های نوروزی، برگزاری تجمع و دورهمی‌های خانوادگی و ... بیشترین دلیل بالا رفتن آمار مبتلایان به کرونا در خرم‌دره است.

این مسئول با تاکید بر قدرت سرایت بالای کرونای انگلیسی، خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع و افزایش بستری‌ها در تنها بیمارستان خرم‌دره، کماکان از شهروندان درخواست می‌شود با در خانه ماندن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، یاری‌گر کادر بهداشت و درمان باشند.

انتهای پیام

اخبار روز